Niezależnie od tego, czy jesz obiad w domku letniskowym, czy relaksujesz się w domu, chcesz mieć okno, które zapewni Ci najlepszy możliwy widok. Nadchodzi ciepła pogoda - wprowadź świeże powietrze do swojego domu dzięki nowym, odnowionym oknom!

Nadaj swojemu domowi osobowość wewnętrzną i zewnętrzną, odnawiając okna i wybierając styl okien, który najlepiej pasuje do Twojego stylu.

Wyrzuć strach przez okno

Odnosić się do renowacji okien jako zniechęcające zadanie? Renowacja okien to proste i korzystne zadanie, które zwiększy atrakcyjność Twojego domu.

Po rozpoczęciu następnej renowacji okien, zachować wszystko zorganizowane poprzez stworzenie listy kontrolnej renowacji okien. Ta lista kontrolna powinna zawierać wszystko, od estetyki chcesz, do funkcji, których oczekujesz.

Nie wiesz od czego zacząć? Postępuj zgodnie z naszymi prostymi wskazówkami i nauczyć się kilku ważnych wskazówek dla następnego projektu renowacji okien! Mamy doskonale wyszkolonych specjalistów, którzy mogą pomóc Ci ręcznie wybrać materiały.

Lista kontrolna renowacji okien

Styl okna: Wybierz okno, które najlepiej pasuje i akcentuje projekt architektoniczny Twojego domu. Niezależnie od tego, czy szukasz okna Bay i Bow, które tworzą eleganckie łuki, czy okna Casement, które łatwo wpuszczają świeże powietrze, jest styl okna dla Ciebie.

Oto kilka wspaniałych typów okien do wyboru:

  • Okna Casement
  • Okna z markizą
  • Okna z obrazami/okna stałe
  • Okna wykuszowe i łukowe
  • Okna przesuwne poziome
  • Okna przesuwne pionowe

Wykończenia i kolory okien: Pozostaw trwałe wrażenie i pochwal się swoimi nowymi oknami, dodając do nich świeże i współczesne wykończenie. Dodaj kolor do ram okiennych i wzbogać wystrój wnętrza swojego domu!

Kraty okienne: Jeśli szukasz wyrazistego wyglądu, kraty okienne mogą być idealnym rozwiązaniem, które dopasuje się do stylu Twojego domu. Ten klasyczny wygląd gra na cechy architektoniczne i projekt domu. Wolisz nowoczesny wygląd? Spójrz na kraty Simulated Divided Lite. Zapewniają one współczesny wygląd tradycyjnego projektu.

Szkła okienne: Nie jesteś pewien jakiego rodzaju szkła użyć do swoich okien? Świetna najlepsza praktyka jest wybrać szkło w oparciu o typowy klimat pogodowy. Podczas wykonywania renowacji okien, ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie szkła działa inaczej w zależności od pogody!

Cechy okna: Inwestujesz czas i pieniądze w swój projekt okna. Upewnij się, że inwestujesz w swoje cechy okna, aby upewnić się, że wytrzymają one próbę przed Matką Naturą z szczelnymi ramami, powłoką enviro kolor, odporność na wilgoć i korozję oraz silne właściwości izolacyjne.

Łatwa renowacja okien

Lato to idealny czas, aby otworzyć swój dom na renowację okien. Stosując się do naszej listy kontrolnej renowacji okien, będziesz wyglądać na zewnątrz przez nowe okna w krótkim czasie.