Okna traktowania mogą być całkiem projektowym wyzwaniem i często zaniedbują. Czy chcesz dodać subtelny komplement do pokoju lub złożyć oświadczenie, może być trudno owinąć głowę wokół tego, które zabiegi okienne wybrać. Od pionowych żaluzji do zasłon okiennych, jest jedna wskazówka, która jest zawsze w stylu: używając obróbki okna, które pozwala dużo naturalnego światła w.

Odłóż na chwilę na bok względy stylistyczne; funkcja jest najważniejsza i ograniczy Twoje wybory w zakresie obróbki okien, co ułatwi Ci podjęcie decyzji w ostatecznym rozrachunku.

Jako dostawca wysokiej jakości okien rozumiemy, że zakup okien jest jednym z najważniejszych zakupów, jakie możesz zrobić dla swojego domu, więc daj im trochę miłości, korzystając z tych wskazówek, aby ulepszyć swoje okna za pomocą osłon:

Wybierz zasłonę z klasą

Zasłony dodają miękkości i dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach, w których po obu stronach okna jest miejsce na rozciągnięcie okuć i opadnięcie zasłon na ścianę i listwy wykończeniowe, pozostawiając większą część okna otwartą, aby wpuścić światło.

Wskazówka dla okien: Gdy wieszający zasłony, ja jest wszystko o proporcjach; panelowe zasłony muszą właśnie przepasujący podłoga i jeżeli tiebacks używają, one muszą umieszczający above lub below środek okno.

Odcięcie światła bez utraty stylu

Jeśli chcesz zyskać trochę prywatności, spróbuj zainstalować żaluzje, które mogą dodać charakteru do domu i zablokować ostre promienie.

Oślepienie gości pięknem

Wybierasz pomiędzy żaluzjami pionowymi a poziomymi? Jeśli chcesz długotrwałe, klasyczne żaluzje, wybierz neutralny kolor (podobny do koloru wykończenia okna) i nigdy nie można się pomylić! Jeśli pracujesz w nowoczesnym pomieszczeniu z dużymi oknami lub drzwiami przesuwnymi, najlepiej sprawdzą się żaluzje pionowe.

Możliwości z organicznymi akcentami

Chcesz zachować widok na zewnątrz? Wprowadzanie naturalnych elementów do wnętrz nie jest już trendem - to część ewolucji wzornictwa. Wypróbuj naturalnie pleciony klosz wykonany z bambusa lub zapałek, który wprowadzi rozproszone światło, jednocześnie pozwalając Ci widzieć to, co dzieje się na zewnątrz.

Zrelaksuj się z kloszami rzymskimi

Wykonane z jednego kawałka tkaniny rolety rzymskie, charakteryzujące się krzywizną dolnej części, pomagają złagodzić ostre linie okna i są idealne do pomieszczeń w stylu tradycyjnym lub wypełnionych kobiecym wystrojem.

Jeśli nie jesteś do zrelaksowanego stylu, płaskie rolety rzymskie, które opierają się o okno, są świetną alternatywą. Są one mile widziane dla wzorzystych tkanin, ponieważ nie ma żadnych przeszkód w postaci poziomych szwów.

Zabiegi warstwowe

Zasłanianie okien więcej niż jedną warstwą zwiększa efektywność energetyczną, prywatność i filtrację światła, dodając jednocześnie więcej wizualnego zainteresowania do pokoju. Osiągnij teatralną ciemność dzięki warstwowemu kloszowi rzymskiemu i draperiom od podłogi do sufitu, zwłaszcza w pokoju telewizyjnym lub medialnym!

Porady dotyczące dekoracji okien: Srebro, brąz i złoto powracają. Spróbuj ułożyć metaliczne tkaniny z zasłonami, aby dodać wyrazu w salonach i sypialniach lub zastosuj ten wygląd używając karniszy ze stali nierdzewnej.

Zawsze zastanów się, ile światła jesteś skłonny poświęcić i wybierz dekorację okienną, która jest trwała i uzupełnia przestrzeń.