Nie ma nic lepszego niż jesień. Chłodne temperatury, kolorowe liście i niska wilgotność - czego tu nie lubić? Ze względu na łagodne warunki pogodowe w kraju, jesień jest również jednym z najlepszych okresów dla właścicieli domów, aby rozpocząć projekt modernizacji domu. Wygodna pogoda jest idealna do pracy wewnątrz i na zewnątrz domu, dając Ci możliwość dokonania bardzo potrzebnych modernizacji przed zimą.

Rozważ rozpoczęcie projektu modernizacji domu jesienią, aby przygotować swój dom na chłodniejsze temperatury. Poświęć czas na sprawdzenie domu, szukając wszelkich oznak zużycia lub uszkodzeń, które mogą być szkodliwe w zimie. Zanim temperatury spadną, upewnij się, że dokonasz wszelkich niezbędnych modernizacji lub napraw, aby Twój dom działał sprawnie przez cały sezon.

Wymień okna

Zapewnij swojemu domowi komfort przez mroźne polskie zimy dzięki wymianie okien. Nasza nowoczesna wymiana okien wyeliminuje przeciągi i sprawi, że Twój dom będzie izolowany od gorzkiego zimowego chłodu. Okna na wymianę są skonstruowane w sposób zapewniający wysoką efektywność energetyczną, dzięki czemu Twój dom będzie dobrze izolowany przez cały okres zimnych miesięcy. Wybierz spośród okien drewnianych lub winylowych, z których każde jest dostępne z podwójną lub potrójną szybą dla maksymalnej wydajności energetycznej. Nasze okna zamienne są dostępne w różnych stylach i kolorach, dzięki czemu Twój dom zyska na atrakcyjności na czas wakacji.

Serwisuj swój system HVAC

Przed spadkiem temperatur, należy upewnić się, że system HVAC jest serwisowany. Jesień i zimy w Maryland mogą być brutalne, a nie chcesz utknąć bez ciepła w najzimniejszy dzień roku. Rozważ skontaktowanie się z profesjonalistą w celu serwisowania pieca, aby zapewnić jego sprawne działanie przez całą zimę.

Modernizacja do Vinyl Siding

Możesz zrobić więcej, aby poprawić wydajność energetyczną swojego domu, niż tylko wymiana okien. Rozważ modernizację starego, przestarzałego sidingu do nowoczesnego sidingu winylowego. Nasza siding winylowy jest wykonany z najwyższej klasy winylu, aby utrzymać swój siding wygląd zupełnie nowy przez wiele lat. Oferujemy różne opcje kolorów i wykończeń, aby dać swojemu domowi impuls Curb Appeal, którego potrzebuje tej jesieni. Bez względu na wybraną kombinację, siding winylowy posiada certyfikat Energy Star, pomagając Ci zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię przez cały sezon.

Nie musisz się również martwić o kosztowne i czasochłonne naprawy zimą: nasz siding został zaprojektowany tak, aby uniknąć rozszczepiania, łuszczenia i gnicia. Siding winylowy jest tak skonstruowany, aby zapewnić większą trwałość i odporność na wiatr, dzięki czemu jest odporny na wszystkie warunki pogodowe.

Zainstaluj programowalny termostat

Jeśli szukasz sposobu na zwiększenie wydajności energetycznej swojego domu, rozważ instalację programowalnego termostatu. Będziesz mógł kontrolować temperaturę w domu podczas swojej nieobecności za pomocą wygodnej aplikacji. Możesz szybko monitorować temperaturę w domu, podnosząc ją lub obniżając w zależności od potrzeb. Dodatkowa kontrola temperatury pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię przez cały rok!

Wymień drzwi wejściowe

Czy zauważyłeś, że Twoje drzwi wejściowe wyglądają nieco gorzej? Twoje drzwi ulegają znacznemu zużyciu w cieplejszych miesiącach, kiedy goście często przychodzą i odchodzą. Jeśli Twoje drzwi są drewniane lub oryginalne dla Twojego domu, możesz zauważyć przeciągi lub słabą izolację, co spowoduje, że Twoje rachunki za energię gwałtownie wzrosną. Rozważ modernizację drzwi wejściowych z zaktualizowanych włókien szklanych lub stalowych drzwi wejściowych z nas tej jesieni. Nasze drzwi są dobrze izolowane i energooszczędne, utrzymując dom w komforcie bez względu na porę roku. Będziesz także cieszyć się dodatkowym bezpieczeństwem dzięki wielopunktowemu systemowi zamykania, który jest standardem we wszystkich drzwiach wejściowych. Oferujemy również drzwi przesuwne i drzwi francuskie, jeśli chcesz unowocześnić swoje drzwi wewnętrzne.