Zastanawiasz się, czy może już czas na nowe okna? Czy zatrzaski zaczynają się łamać, ramy zaczynają się odpryskiwać, a zimne przeciągi przeciekają przez całą zimę? Czy żyła na skroni wybrzusza się, gdy próbujesz przesunąć okna w górę lub w dół? Co gorsza, czy przesuwają się w górę z łatwością i wracają z powrotem w dół, z jeszcze większą łatwością? To tylko niektóre z frustracji związanych z użytkowaniem starych okien. Jeśli masz już dość tych okien, jesteśmy gotowi Ci pomóc. Ale przy tak wielu dostępnych opcjach okien, które z nich powinieneś wybrać?

 

Kiedy kupujesz okna już wiesz, że dostajesz najlepsze okna, jakie można kupić za pieniądze. Wiesz, że Twoje nowe okna będą posiadały certyfikat Energy Star®, odporność na zakłócenia dzięki powłoce Extreme Low-e oraz najtrwalsze materiały i rzemiosło w branży. Ale my idziemy o krok dalej. Nie chcemy tylko, abyś miał najbardziej efektywne okna w ramach Twojego budżetu, ale chcemy, abyś miał idealne okna w ramach Twojego budżetu. Oznacza to okna, które nie tylko pięknie działają, ale są piękne.

 

Jeśli jesteś gotowy, aby zrobić kolejny krok, poniżej znajdziesz kilka materiałów, które pomogą Ci lepiej wyobrazić sobie, które okna są dla Ciebie odpowiednie:

okna

Przed i po

Czy jesteś ciekaw, jak nowe okna wpłyną na wygląd zewnętrzny Twojego domu? Nasza galeria "przed i po " może pobudzić Twoją kreatywność. Są to rzeczywiste zdjęcia z niektórych z wielu przebudów, z którymi mieliśmy do czynienia. Szybko przekonasz się, jak nowe okna, drzwi wejściowe i siding wspólnie poprawiają i odmładzają wygląd Twojego domu. To jak lifting Twojego domu!

 

Galeria pomysłów

Nie wiesz, jak wygląda okno dwuskrzydłowe? Ciekawi Cię, jak okno ogrodowe otworzy Twoją kuchnię? Zapoznaj się z naszą galerią okien zamiennych i dowiedz się więcej o oknach uchylnych, przesuwnych, wykuszowych i łukowych, markizach i oknach ogrodowych. Są one dobrym punktem wyjścia przy podejmowaniu decyzji o tym, jakie okna będą pasować do wystroju wnętrza Twojego domu. Szybko zauważysz, że wszystkie zdjęcia są zrobione od wewnątrz. Naszym celem jest pokazanie Ci, jak każda z tych opcji okien będzie działać, aby poprawić atmosferę wewnątrz Twojego domu i pomóc Ci wybrać najlepsze dla Ciebie.