Czy słyszałeś to kiedyś? "Hej! Robisz lepsze drzwi niż okno!" Jeśli jesteś w wieku powyżej 30 lat, prawdopodobnie masz, zwłaszcza jeśli kiedykolwiek przypadkowo stanął przed telewizorem, podczas gdy twój tata próbował oglądać Eagles-Steelersgry. Cóż, jeśli masz okno, które byłoby znacznie lepiej jako przesuwne drzwi szklane lub francuskie drzwi, to może być czas na przebudowę.

Piękna rzecz o swoim domu jest to, że jest twój. Możesz z nim zrobić, co tylko chcesz - no, tak długo, jak Tom Lesser z Biura Egzekwowania Kodeksu mówi, że to jest w porządku. A jedną z najbardziej opłacalnych prac remontowych, jakie możesz wykonać w swoim domu, jest zamiana okna w drzwi.

Drzwi oferują prawie wszystko, co okno może zaoferować, a nawet więcej.

  • O ile nie jesteś pewnym groundhog, jesteś prawdopodobnie zdesperowany, aby zobaczyć światło słoneczne od czasu do czasu. Jeśli potrzebujesz trochę więcej światła w swoim domu, drzwi mogą wpuścić znacznie więcej niż okno.
  • Jeśli chcesz być w stanie otworzyć dom i wpuścić dużo powietrza, drzwi wygrywają za każdym razem.
  • Jeśli chcesz mieć dostęp do jakiegoś obszaru swojego podwórka, wyjście przez drzwi jest o wiele łatwiejsze niż wspinaczka przez okno. Nie wspominając o tym, że wyglądasz mniej winny do Harrisburg Bureau of Police.
  • Jeśli chcesz być w stanie przynieść duże kawałki mebli do domu, nowe francuskie drzwi otworzy gigantyczną przestrzeń do poruszania się przez. Twoje okno nie może konkurować z tym.

drzwi

Ale wstawienie drzwi może stworzyć pewne problemy, jeśli nie są one zainstalowane profesjonalnie.

  • Certyfikowany instalator upewni się, że Twoje nowe drzwi będą prawidłowo uszczelnione, tak abyś mógł w pełni wykorzystać najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie efektywności energetycznej. Szczególnie w zimie chłód może wahać się od niewygodnych do brutalnych w kropli kapelusza.
  • Chyba że bierzesz przejażdżkę na Pride of the Susquehanna Riverboat, naprawdę nie chcesz czuć dużo wilgoci, gdy siedzisz w domu. Profesjonalista upewni się, że wszystko jest w pionie i że nie ma sposobu, aby wilgoć dostać się i spowodować wypaczenia lub pleśń.

Jeśli masz okno, które Twoim zdaniem byłoby pięknym miejscem dla nowych przesuwnych drzwi szklanych lub eleganckich drzwi francuskich, nie szukaj dalej, aby pomóc. Z naszym szerokim wyborem opcji, kolorów, faktur i funkcji, jesteśmy jak Broad Street Market drzwi. Pozwól, aby nasz wielokrotnie nagradzany zespół Angie's List Super Service przeprowadził Cię przez proces od początku do końca i pomógł Ci dobrać idealne drzwi do Twojego domu.

Będziesz absolutnie zdumiony, jak wiele różnic nowe drzwi mogą zrobić dla Twojego domu, a my nie możemy się doczekać, aby zobaczyć uśmiech na twarzy. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznijmy marzyć razem.