Kiedy próbuje zdecydować, jaki rodzaj wymiany okien wybrać dla domu większość ludzi próbuje zdecydować między winylu lub okna z włókna szklanego , a prawda jest taka, że oba są świetne opcje. Istnieją podobieństwa i różnice między tymi dwoma i korzyści dla każdego z nich. Bez względu na to, który wybierzesz, winylu lub włókna szklanego, możesz mieć pewność, że nowy dom okna wymiany nie tylko pracować, aby Twój dom bardziej wydajne energetycznie, ale będzie wyglądać dobrze i trwać długo w przyszłości.

Nasze okna winylowe przewyższają wszystkie okna z włókna szklanego i są zarówno bardzo estetyczne, jak i mają wysoki poziom trwałości, aby zapewnić długie życie w domu. Inne zalety każdego z nich obejmują:

Okna winylowe

  • Okna winylowe są bardzo ekonomiczny wybór, który pochodzi w szerokim zakresie cen, są one przystępne dla każdego.

  • Brak malowania lub barwienia wymagane. Bardzo niskie koszty utrzymania przez cały okres ich użytkowania.

  • Wiele stylów i kolorów do wyboru.

  • Są one bardzo energooszczędne i są bardzo odporne na przepływ ciepła. Pomogą one utrzymać ciepło w lub z domu w zależności od pory roku.

okno

Okna z włókna szklanego

  • Bardzo niskie koszty utrzymania i są odporne na zarysowania i wgniecenia.

  • Wiele opcji kolorystycznych do wyboru, a jeśli w dół drogi zdecydujesz, że chcesz zmienić ich kolor, mogą one być ponownie malowane

  • Bardzo stabilne, niska rozszerzalność cieplna utrzymuje integralność strukturalną okien i minimalizuje wypaczenia lub nieszczelności. Okna te będą służyć jeszcze długo w przyszłości.

  • Mogą przypominać okna drewniane, ale są odporne na wypaczanie, rozszczepianie i korozję, które często towarzyszą oknom drewnianym.

  • Zaprojektowane, aby wytrzymać w trudnych warunkach pogodowych, promienie UV, a jeśli mieszkasz w pobliżu oceanu są odporne na bezlitosne słone powietrze oceanu.

Chcielibyśmy zobaczyć swój dom pełen Okna Nation okna winylowe lub drewniane, ale czy wybierając okna winylowe lub z włókna szklanego, istnieje wiele stylów i kolorów do wyboru, które będą mieszać się ładnie z każdym stylu domu masz. Jeśli nie jesteś pewien, który system okienny będzie odpowiedni dla Twojego domu, eksperci Window Nation z przyjemnością pomogą Ci podjąć decyzję. Nasi eksperci będą w stanie usiąść z tobą i wziąć pod uwagę ciebie i twój dom unikalne potrzeby i pomóc ci wybrać najlepsze okno.