Chcesz wymienić okna lub drzwi w swoim mieszkaniu, ale nie jesteś pewien, czy Twój budżet na to pozwoli? Jednorazowy wydatek może wydawać się kosztowny. Credit Agricole oferuje preferencyjne warunki spłaty, aby pomóc naszym klientom w podjęciu decyzji zakupowej i nie obciążać domowego budżetu.

Proste finansowanie wymiany okien i drzwi.

Zakupy ratalne pozwalają na wymianę wszystkich komponentów jednocześnie, zamiast rozkładać remont na kilka etapów. Unikniesz również konieczności ponoszenia nieopłacalnych kosztów. Możesz też pozwolić sobie na lepsze, nowocześniejsze rozwiązania dla bardziej komfortowego domu.

Kredyt na wymianę okien można uzyskać bez konieczności udawania się do banku. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami i poprowadzimy Cię przez cały proces. Bank Credit Agricole przygotował kredyt, dzięki któremu zakupy w naszym sklepie staną się przyjemnością.

Raty CA to minimum formalności przy maksimum korzyści

Polecamy skorzystanie z tej oferty, jeśli planujesz wymianę okien lub drzwi za pośrednictwem naszej firmy. Kredyt to świetny sposób na cieszenie się zakupami bez konieczności odkładania pieniędzy przez długi czas. Pomaga również utrzymać budżet domowy w ryzach.

Zakup na raty CA

  • Kredyt otrzymasz na miejscu, bez konieczności wizyty w banku.
  • Przy zakupie możesz otrzymać nawet 80 000 zł.
  • Możesz wybrać okres spłaty do 96 miesięcy.
  • Możesz ubezpieczyć się od ryzyka utraty stałego dochodu, tymczasowej niezdolności do pracy lub poważnej choroby.
  • Możesz pożyczyć pieniądze od rodzica, aby zacząć budować swoją historię kredytową

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.CARaty.pl

Lista akceptowanych przez Bank dokumentów dostępna jest na stronie www.CARaty.pl oraz w Punkcie Partnerskim. Materiały udostępnione przez Bank nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

5/5 - (3 głosy)