Są to najczęściej spotykane osłony okienne, które jednocześnie pełnią funkcję dekoracyjną. Zobacz, co mamy dla Ciebie, jeśli takie aranżacje wydają Ci się nudne. Oto kilka naszych propozycji.

Uwaga: Wpis ma charakter humorystyczny .

Książka zawiera niestandardowe propozycje wnętrz i opisów.

Dla Snajpera

Ten układ nie jest przeznaczony tylko dla miłośników kina akcji. Każdy strzelec filmowy musi ukrywać się przed osobami postronnymi. Jeśli jest w mieszkaniu, ukryje się za żaluzjami.

Czy ktoś widział snajpera strzelającego zza zasłony? Wystrój dla "snajpera" obejmuje metalowe żaluzje, które łatwo otworzyć i pozostają zakamuflowane.

Styl "na stalkera" jest odmianą aranżacji "na snajpera". Konieczne jest umieszczenie wygodnego krzesła lub fotela pod oknem, aby można było wygodnie usiąść i obserwować świat zewnętrzny. Prosty, skuteczny, łatwy w użyciu i co najważniejsze opłacalny.

Źródło: http:

//finops.pl/2014/12/koty-vs-zaluzje/Dziki West

Kowboje to pierwsza rzecz, która przychodzi na myśl, gdy wspomina się o Dzikim Zachodzie. Kowboje spędzają dużo czasu strzelając, a także często odwiedzają saloony. Drzwi wahadłowe to konieczność w każdym saloonie.

Okiennice to idealne rozwiązanie dla domów jednorodzinnych wykonanych z drewna. Szkoda, że ten wynalazek jest już prawie zapomniany. Okiennice mają wspaniały klimat i potencjał. Idealnie pasują do drewnianych okien. Z drugiej strony od wewnątrz można zawiesić ciężkie zasłony, które będą współgrały z wystrojem.

Okna w stylu retro

Styl retro jest teraz w modzie, a nic nie ma takiego potencjału jak powrót do tętniących życiem lat 70. i 80. Nie można zignorować kolorowego wystroju wnętrz z motywami kwiatowymi i pastelowymi kolorami.

Ważne jest, aby nie przesadzić z kolorami. Miszmasz kolorów nie jest równoznaczny z nijakim wystrojem. Wszystkie style retro i vintage w jasnych kolorach aż proszą się o wykorzystanie. Ta żywiołowość wniesie wiele pozytywnej energii. Polecamy zasłony z wzorami i zasłony przezroczyste.

Źródło: http:

//www.miserv.net/post/sunflower-kitchen-curtains/148958247237690.htmlOkna w stylu Królewny Śnieżki

W tej wersji obowiązkowym elementem są długie, mięsiste zasłony, które muszą być białe (lub biało-czerwone) i upięte wstążką. Zasłony są centralnym punktem, więc ważne jest, aby je podkreślić. Zalecamy czerwone dodatki, które będą kontrastować z bielą. Możesz również umieścić w oknie czerwone kwiaty lub maki.

Źródło: http:

//www.curtainsandcurtains.com/red-white-cherry-embroidered-kitchen-curtain.htmlNa scotch

Szkocka krata to ponadczasowy wzór, który jest kolorowy i wszechstronny. Zasłony z motywem szkockiej kraty w połączeniu czerni, czerwieni, zieleni i niebieskiego będą pasować zarówno do nowoczesnego, jak i tradycyjnego wystroju.

Zasłony te najlepiej prezentować się będą na wysokich, dużych oknach wykonanych z drewna. Możesz mieć pewność, że szkocki wystrój Twojego mieszkania nie wymaga noszenia kiltu.

Źródło: https://www.homify.pl/zdjecie/167842/tartans 5/5 - (3 głosy)