Przeglądając foldery producentów można znaleźć wiele ciekawych opcji. Drzwi ze szkłem lub bez, z rowkami, gładkimi powierzchniami, metalowymi wykończeniami itp. katalogi są zwykle mocno ograniczone i skupiają się na kilkunastu lub dwóch najpopularniejszych wzorach. A co jeśli nie ma wzoru, który by Ci odpowiadał?

Drzwi można zamówić z szablonu lub jako indywidualne zamówienie

W poprzednim artykule mówiliśmy o tym, że niestandardowe drzwi są wizytówką domu. Mogą one dodać uroku zewnętrznemu wnętrzu, a nawet zniweczyć najbardziej wyszukaną aranżację. Drzwi wewnętrzne mogą uzupełniać wystrój lub przynajmniej nie rzucać się w oczy.

My chcemy czegoś więcej; czegoś, co będzie dopełnieniem całego naszego domu. Warto przyjrzeć się drzwiom na zamówienie, które oferują opcję pełnej personalizacji, od rozmiaru, kształtu i materiału po projekt, rodzaj przeszklenia i detale wykończeniowe. Będą one kosztować więcej niż standardowe modele, ale są bardziej atrakcyjne.

Wybieramy drzwi, które są wyjątkowe.

Nasza firma zajmuje się produkcją drewnianych drzwi i stolarki okiennej, również tych całkowicie niestandardowych, zgodnych z wizją klienta. Zrealizowaliśmy artystyczne projekty, które byłyby niemożliwe do wyprodukowania w normalnych warunkach.

Ponieważ drzwi fabryczne są produkowane masowo, mają proste kształty i rowki. Człowiek potrafi o wiele więcej. Wkładamy nie tylko 100% zaangażowania, ale również serce w produkcję każdego elementu. Pasja, doświadczenie i wiedza sprawiają, że możemy zaoferować coś więcej niż tylko drzwi. (O naszej ofercie można przeczytać w zakładce: Drzwi drewniane zewnętrzne).

Na początku spotykamy się z klientami, aby ustalić wstępną koncepcję i wizję. Niektórzy klienci są idealni i dokładnie wiedzą, czego potrzebują, ale większość polega na nas.

Możemy zaproponować rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb. Podczas aranżacji dobieramy parametry takie jak kierunek otwierania drzwi, rodzaje progów i zabezpieczeń antywłamaniowych itp. Następnie przechodzimy do aspektu wizualnego i określamy rozmiar, kształt i rodzaj drzwi. Bierzemy również pod uwagę rodzaj przeszklenia (lub jego brak), wycięcia i zdobienia oraz rodzaj wykończenia.

Dopiero po ustaleniu wszystkich szczegółów przystępujemy do pracy. Nie posiadamy gotowych drzwi i wykonujemy je wyłącznie na zamówienie.

Dlaczego warto zainwestować?

Dlatego, że drewniane drzwi wejściowe będą wyjątkowe, dopasowane do wnętrza i zewnętrza domu i będą Twoje.

Nie ma żadnych ograniczeń, z wyjątkiem wyobraźni i funkcjonalności. Drewno to szlachetny materiał, który można formować w dowolny sposób. Możesz stworzyć drzwi, które wyglądają jak magiczne bramy dla Twojego domu.

4.7/5 - (4 głosy)