Balkon lub taras to wspaniała rzecz. Możesz cieszyć się letnim słońcem na tarasie nie wychodząc z mieszkania. Jeśli masz dom za miastem, możesz również ustawić tam grilla. Istnieje wiele opcji budowy tarasu lub balkonu, ale każda z nich wymaga zastosowania okien. Drzwi i okna.

Drzwi i okna balkonowe - dekoracja i funkcjonalność, bezpieczeństwo

Balkon może stanowić ozdobę mieszkania lub być miejscem, w którym można cieszyć się leniwymi, słonecznymi popołudniami. Nie ma znaczenia, czy jest to balkon znajdujący się w miejskim mieszkaniu, czy taras znajdujący się w domu na wsi. W obu tych opcjach można sprawić, że będzie to przyjemna przestrzeń.

Balkony są słabym punktem w zabezpieczeniach mieszkania. Ułatwiają też złodziejom włamanie do mieszkań, zwłaszcza na niskich piętrach. Drzwi i okna balkonowe muszą wyróżniać się kilkoma cechami.

  • Bezpieczeństwo to bardzo ważny aspekt, który należy rozważyć w pierwszej kolejności. Balkon na 10 piętrze nie jest dobrym miejscem dla włamywaczy, ale balkony na 1 i 2 piętrze są łatwymi punktami wejścia dla złodziei. Nie zawsze zwracamy uwagę na zabezpieczenia przy wejściu na balkon. Czasami zostawiamy drzwi otwarte w nadziei, że nikt się na nie nie wdrapie. Drzwi balkonowe muszą być wyposażone w zabezpieczenia antywłamaniowe.

Okna i drzwi balkonowe na zamówienie

Oferujemy szeroki wybór opcji tarasów i balkonów zarówno dla kamienic z balkonami, jak i bloków. Pomagamy w wyborze najlepszego rozwiązania, a także przygotowujemy projekty.

Wykonujemy i montujemy stolarkę, więc nie musisz się martwić o nic poza swoją wizją tego, jak chcesz urządzić swój nowoczesny balkon.

Sprawdź także montaż okien w Dobczycach.

Skontaktuj się z nami już teraz.

  • Funkcjonalność Okna i drzwi mają się otwierać, to oczywiste. Ale czy powinny otwierać się w stronę mieszkania? A może powinny być rozsuwane? Czy powinny być otwarte na boki? Czy szukasz innowacyjnych rozwiązań, które mogą przekształcić okno tarasowe w parasol chroniący przed słońcem i deszczem? To wszystko są ważne względy, które należy rozważyć podczas projektowania przestrzeni.
  • Wygląd - To jest wybór "serca". Czy lepiej sprawdzą się okna balkonowe w kolorze białym czy z naturalnego drewna? Jeśli szukasz przebudowy lub renowacji swojego tarasu, kolor, wygląd i projekt są ważne.

Nowoczesne projekty architektoniczne są wzbogacone o duże, efektowne przeszklenia, które rozjaśniają wnętrza. Komfort cieplny zimą i latem można utrzymać dzięki rozwiązaniom energooszczędnym.

Sp