Jeżeli posiadasz dzieci, lub chcesz mieć dzieci które lubią babrać okna to bezpieczeństwo jest bardzo ważnym punktem gdy patrzymy na okna. Dzieci też! Dzieci rosną, a gdy rosną, zaczynają odkrywać... Twój kosz, Twoją spiżarnię i mogą nawet natknąć się na jakieś niecodzienne drogi ucieczki. Jako właściciel domu możesz podjąć działania, które pomogą zapobiec upadkom lub ucieczkom dzieci, wprowadzając kilka drobnych środków ostrożności w swoich pomieszczeniach mieszkalnych.

Ostateczny plan zabezpieczenia przed dziećmi zaczyna się od rozeznania przestrzeni. Jako część swojego dochodzenia:

  • Sprawdź, czy w pobliżu nie ma mebli, po których można się wspinać
  • Poszukaj przedmiotów, które można łatwo ułożyć w stosy
  • Poszukaj przedmiotów, które mogłyby rozbić okno, gdyby zostały rzucone

Przed zakupem jakichkolwiek produktów zabezpieczających okna przed dziećmi zrób porządki. Niektóre twój okno no potrzebują dodatkowej dziecinnej proofing po uzupełniać ten krok! Teraz, jeżeli to całkowicie wyrzuca twój feng shui, zawsze możesz rozważyć zastosowanie subtelnego rozwiązania, które pozwoli ci uspokoić umysł i utrzymać przestrzeń w dobrym stylu.

Czas na zabezpieczenie przed dziećmi? Pozwól, aby Beverley Hills Windows and Doors Ci pomogło!
Nigdy nie zaszkodzi zrobić ten dodatkowy krok, aby utrzymać swoje małe dzieci (i zwierzęta domowe) bezpieczne i zabezpieczone, zaczynając od wewnątrz. Aby pomóc Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej rodziny przygotowaliśmy kilka opcji dla różnych typów okien:

Okna Casement

Opcja 1: Usunięcie korbek.

Usunięcie korbek w oknach jest prostym i łatwym rozwiązaniem, aby zapobiec otwieraniu ich przez Twoje dziecko (i Ciebie)... uważaj tylko, aby nie uszkodzić korbki swoją super siłą - będziesz musiał założyć ją z powrotem, gdy będziesz chciał ją otworzyć w przyszłości!

Opcja 2: Użyj osłony okiennej.

Osłony okienne, nie mylić z prętami antywłamaniowymi, to zestaw zdejmowanych stalowych prętów, oddalonych od siebie o mniej niż 4 cale, zaprojektowanych tak, aby uniemożliwić dzieciom wypadanie z okien. Zdejmowalne i trwałe, większość produktów osłony okiennej są łatwo instalowane za pomocą śrubokręta lub wiertarki i są dostępne w różnych wykończeniach, w tym białej i nierdzewnej stali.

Poziome okna przesuwne

Opcja 1: Listwa Charley

Regulowane w rozmiarze, charley bary będzie utrzymać okna zamknięte, gdy stosowane w poziomie i mogą być przenoszone do pozycji pionowej, gdy ochrona nie jest konieczna.

Opcja 2: Ogranicznik okienny

Ograniczniki okienne są dostępne w różnych kształtach i formatach, ale można je zainstalować w prosty i subtelny sposób. Często nie wymagają żadnych narzędzi i są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Pionowe okna przesuwne

W tej sytuacji najlepiej zastosować ogranicznik okienny lub osłonę okienną.

Okna markizowe

Konstrukcja okna markizy jest wyjątkowy i działa najlepiej z Restrictor blokady kablowej. Aby zainstalować, mechanizm blokady kablowej musi być przykręcony do okna i jest zbudowany tak, aby skutecznie radzić sobie z siłą i ograniczy ilość miejsca, gdy okno się otwiera.

Wskazówka: Nigdy nie maluj, nie przybijaj gwoździ ani nie zaklejaj okien - w nagłych wypadkach może być konieczne ich użycie.

Zawsze lepiej być bezpiecznym niż żałować. Poza zabezpieczeniem okien przed dziećmi, pamiętaj, aby rozmawiać z dzieckiem o bezpieczeństwie okien, niebezpieczeństwie związanym z wysokością i nigdy nie polegaj na ochronie przez siatkę... przed czymkolwiek innym niż robaki!